توجه: به علت نوسانات قیمت ارز قبل از ثبت سفارش با شماره تلفن 09159362008 تماس بگیرید و از بروز بودن قیمت کالا مطمئن شوید. با تشکر

منو

رویه‌های بازگرداندن کالا

رویه‌های بازگرداندن کالا در فروشگاه اینترنتی لوازم کوهنوردی و طبیعت گردی کوه مکس:

شرایط بازگرداندن: مشتریان می‌توانند کالای خریداری شده را تا 7 روز از تاریخ دریافت کالا، با شرایط زیر برگردانند.

1. حفظ شرایط اولیه: کالا باید در وضعیت اولیه، بدون هرگونه آسیب، استفاده و یا تغییرات در بسته‌بندی به همراه تمامی لوازم جانبی و دفاتر ضمیمه به آن، برگشت داده شود.

2. روند بازگشت: مشتری باید ابتدا درخواست بازگشت کالا را از طریق پنل کاربری خود در سایت یا ارتباط با کارشناسان کوه مکس ثبت کند و سپس کالا را به آدرس ارائه شده برای بازگشت ارسال کند.

3. هزینه بازگرداندن: هزینه بازگرداندن کالا بر عهده مشتری می‌باشد و به استثنای مواردی که محصول با عیب یا نقص ارائه شده باشد، این هزینه قابل استرداد نیست.

4. بررسی و تایید: پس از دریافت کالا، تیم مربوطه از کوه مکس محصول را بررسی کرده و در صورت رعایت شرایط بازگرداندن، مبلغ پرداختی به حساب مشتری بازگشت داده می‌شود.

توجه: موارد خاصی نظیر لوازم استردادی، کالاهای فرسوده یا تخریب شده، مواد مصرفی و غیرقابل بازگرداندن از این روند مستثنی می‌شوند.

تغییرات در رویه: کوه مکس حق دارد در هر زمان و بدون اطلاع قبلی رویه‌های بازگرداندن کالا را تغییر دهد و تمامی تغییرات در سایت منتشر خواهند شد.

با تشکر از شما که از خدمات فروشگاه اینترنتی “کوه مکس” استفاده می‌کنید.

کالاهایی که دیده‌ایید!
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی کوه مکس
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
فروشگاه اینترنتی کوه مکس