برای اطلاع از تخفیف‌های ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

منو

شرایط استفاده

شرایط استفاده از فروشگاه اینترنتی لوازم کوهنوردی و طبیعت گردی کوه مکس:

1. پذیرش و قبولی شرایط: با دسترسی و استفاده از وب‌سایت کوه مکس، شما به طور صریح به قبول و پذیرش تمامی شرایط و مقررات مربوطه این سایت اعلام می‌نمایید.

2. محتوای سایت: کوه مکس حق محافظت از حقوق مالکیت معنوی و استفاده از تمامی محتویات، تصاویر و مطالب موجود در سایت را دارد. هرگونه استفاده غیرقانونی از این موارد مورد پیگیری قانونی قرار می‌گیرد.

3. اطلاعات کاربری: شما مسئولیت حفاظت از اطلاعات کاربری خود را بر عهده دارید و هرگونه فعالیت ناشناس یا ناخواسته با استفاده از حساب کاربری شما از طریق سیستم ما مورد بررسی می‌گردد.

4. خرید و پرداخت: با انجام سفارش در سایت کوه مکس، شما به انجام تعهدی مالی ملزم می‌شوید و مسئولیت هرگونه پرداخت و انتقال وجه مربوط به سفارش خود را بر عهده دارید.

5. مرجعیت قوانین: در صورت بروز هرگونه اختلاف، قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران برای حل و فصل مسائل به کار می‌رود.

6. تغییرات در شرایط: کوه مکس حق دارد در هر زمان و بدون اطلاع قبلی شرایط استفاده از سایت را تغییر دهد و این تغییرات بلافاصله پس از اعمال به اثر می‌رسند.

7. مسئولیت محتوای شخص ثالث: کوه مکس هیچ مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی توسط کاربران یا شخص ثالث در سایت ندارد و هرگونه تبلیغات یا محتوای ناپسند، باید به صورت مستقیم گزارش شود.

8. ارتباط با ما: در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام، می‌توانید با تیم پشتیبانی کوه مکس تماس بگیرید و یا از طریق فرم تماس با ما، پیام خود را ارسال نمایید.

این شرایط استفاده در تاریخ انتشار اعتبار دارند و هرگونه تغییرات و به‌روزرسانی‌های بعدی، در این صفحه منعکس خواهند شد.

کالاهایی که دیده‌ایید!
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی کوه مکس
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
فروشگاه اینترنتی کوه مکس